جمعه, ژوئن 25, 2021
Home کناف قیمت کناف

قیمت کناف

image_pdfدانلودimage_printprint

قیمت کناف

عوامل موثر بر هزینه کناف
متخصصین می توانند دیوارهای کاذب یا کناف را در خانه ها، مجتمع ها، ساختمان های تجاری یا اداره ها به عنوان روشی برای به اتمام رساندن یک اتاق یا فضا بعد از بازسازی یا تغییر دکوراسیون نصب کنند. بناها و سایر مجریان دیوارهای کاذب و کناف نصب کناف و دیوار کاذب را برای به پایان رساندن پایه ها، به اتمام رساندن گاراژ و پارکینگ یا ایجاد فضای اضافه و تمام فضای داخلی برای ساخت و ساز جدید انجام می دهند. علاوه بر این، این متخصصین می توانند به رفع نم و رطوبت دیوارها و سقف ها، برطرف کردن سوراخ ها و شکاف ها و رفع ترک های دیوار و سقف و چکه کردن آب کمک کنند. اکثرا می توانند اتصالات را انجام دهند، بافت های خاص را اسپری و ایجاد کنند و دیوارها و سقف های کاذب قدیمی را بردارند و با دیوار و سقف کاذب جدید جایگزین کنند. مجریان باسابقه کناف می توانند تخمین قیمت دقیق تری برای پروژه های سقف و دیوار کاذب نسبت به سایر بناها و مجریان عمومی بدهند. همچنین، کار کردن با یک بنا و مجری عمومی معمولا گران تر می شود چون معمولا آن ها درصدی را به عنوان سود برای خودشان روی قیمت مجری دیوار کاذب می کشند. موارد مختلفی روی قیمت نهایی دیوار و سقف کاذب و کناف تاثیر می گذارد.

کار، مواد و آماده سازی
متخصصین دیوار و سقف کاذب و کناف معمولا تخمین قیمت را بعد از انجام بازدید از محل و تخمین میزان هزینه کارگری، هزینه ی مواد و میزان کار برای آماده سازی ارائه می دهند. یکی از متخصصین سنجاق می گوید که بعد از انجام یک بازدید، او بر اساس اینکه چند روز و ساعت طول می کشد تا آن کار را انجام دهد پیشنهاد قیمتش را آماده می کند تا هزینه های خودش و کارگرانش را پوشش دهد. بعد از این قیمت پایه، او هزینه رفت و آمد و ایاب و ذهاب، مواد و «عوامل پیش بینی نشده» را اضافه می کند. عوامل پیش بینی نشده تاثیر می گیرد از کار کردن در یک پروژه با تعدادی مجری و سازنده که ابعاد کار می تواند گاهی تغییر کند. برخی متخصصین تخمین کناف را بر اساس قیمت مشخصی بر هر مترمربع، و برخی دیگر بر اساس ترکیبی از میزان زمان مورد نیاز و حجم کار انجام می دهند. اینجا تعدادی از نمونه های پیشنهاد قیمت را می توانیم ببینیم:

نصب دیوار کاذب برای یک یا دو اتاق با اندازه های استاندارد: 900,000 – 1,500,000 تومان

برطرف کردن ترک ها و نم دادن سقف در آشپزخانه: 475,000 تومان در سه روز کاری معمولی.

اضافه کردن یک سقف کاذب برای روشنایی در یک اتاق به متراژ حدودا 4 مترمربع به قیمت متری 95,000 تومان: 380,000 تومان در 2 روز کاری

ترمیم
دیوارها و سقف های کاذب معمولا بعد از مدتی دچار ترک ها و سوراخ های ظریف و ریز می شوند. یکی از متخصصین سنجاق مبلغی حدود 250,000 الی 350,000 تومان برای ترمیم دیوار کاذب بدون هزینه های نقاشی دریافت می کند. با نقاشی، مجموع مبلغ می تواند تا حدود 550,000 تومان بالا برود. این متخصص می گوید که قیمت های او ممکن است بالاتر از رقبا باشد چون که تیم و گروه او برای یک سطح صاف، با طول عمر بالا و با بهترین کیفیت ظریف کاری تلاش می کنند.

ساخت و ساز جدید در مقابل بازسازی
بر اساس صحبت های یکی از متخصصین نصب دیوار کاذب سنجاق، اجرای سقف و دیوار کاذب در یک ساختمان نوساز بسیار ارزان تر (بر اساس مترمربع یا بر اساس هر صفحه) از نصب در حین بازسازی و تغییر دکوراسیون است. کار معمولا در هنگام بازسازی و تغییر دکوراسیون به فازهای مختلفی از خانه بسط پیدا می کند. این خیلی آسان تر است وقتی که دیوارها جدید هستند و مجری سقف کاذب می تواند 8 الی 12 بورد را در ساعت نصب کند.

مواد
مواد سقف و دیوار کاذب در ضخامت ها و درجه بندی های متفاوتی عرضه می شوند. برای مثال، یک بورد استاندارد مسکونی حدود 1,3 سانتی متر ضخامت دارد. دیوارهای گاراژ که پشت اتاق های پذیرایی هستند معمولا حدود 2 سانتی متر ضخامت دارند تا ضدحریق نیز باشند. اکثر مجری ها مواد ضد حریق را معمولا در سقف گاراژها نیز استفاده می کنند.

بر اساس نظر یکی از متخصصین سنجاق، هزینه برای مواد می تواند جایی بین 15 الی 50 درصد کل هزینه های پروژه را در بر بگیرد، متناسب با حجم و اندازه کار. برای مثال، عملیات ترمیم نیاز به کار کارگری بیشتری (برداشتن ابزار، رفت و آمد، تخلیه ابزار، انجام کار، دوباره بسته بندی کردن و تکرار این مسیر) نسبت به متریال (انواع پیچ ها، اندازه های متنوع و کوچک بوردها، باقی مانده های گچ و غیره) دارد.

متخصصین سقف و دیوار کاذب همچنین باید بابت کارگر، بیمه، ابزار، خودرو و تعمیر خودرو، بازاریابی و گزارش های عضویت مبالغی را بپردازند. بسته به اندازه شرکت، هزینه های سربار می توانند چشمگیر باشند، که در عوض بر مجموع هزینه های سقف و دیوار کاذب تاثیر می گذارد. هزینه های محلی زندگی و کارگری نیز بر قیمت کناف پروژه ها موثر است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

اجرای کناف در یاسوج

اجرای کناف در یاسوج با کادری مجرب ومتخصص   اجراي سريع و ارزان كناف و با بهترین كيفيت هزینه اجرای کناف مطابق با قیمت های شرکت وبا بهترین کیفیت ارائه...

اجرای کناف در تهران | کناف تهران (TEHRAN KNAUF)

اجرای کناف در تهران | کناف تهران (TEHRAN KNAUF) اجرای کناف در تهران (Tehran Knauf اجرای کناف در تهران)  با کادری مجرب و متخصص. اجراي...

اجرای کناف در ایران

اجرای کناف در ایران لیست بهترین اجراکنندگان کناف در شهر تهران و شهرقدس،کرج و اندیشه و شهریار و سراسر ایران سفارش آنلاین کناف و دریافت قیمت از بهترین اجراکنندگان کناف...

قیمت کناف

قیمت کناف عوامل موثر بر هزینه کنافمتخصصین می توانند دیوارهای کاذب یا کناف را در خانه ها، مجتمع ها،...