کناف سقف

کناف از ویژگی های تزیینی عالی در زمینه معماری و دکوراسیون است که امروزه در بسیاری از فضاها اعمال می شود. این موارد تزیینی گامی فراتر از گچبری ساده است و فضای منزل شما را بسیار مجلل و شیک می کند. تصاویر گردآوری شده نمونه ای از طرح های کناف سقف ۲۰۱۸ می باشد.اغلب افراد وسواس زیادی در انتخاب مدل مبلمان و لوازم دکوری و کفپوش و رنگ دیوار های منزل خود دارد ولی اگر همین وسواس را در مورد طراحی سقف قسمت های مختلف منزل داشته باشند طراحی داخلی منزل آن ها بی نظیر و متفاوت تر به نظر می رسد. در ادامه کناف سقف پذیرایی با جدیدترین طرح و رنگ ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.همه ما وسواس زیادی بروی انتخاب مبلمان، لوازم دکوری و کاربردی، نوع کفپوش و رنگ دیوارهای خانه داریم اما اگر همین وسواس را در مورد سقف نیز می داشتیم شرایط بسیار عالی می شد. مدل کناف سقف یکی از ایده های مطمئن و بسیار زیبا برای تزیین این قسمت مهم از خانه است که اغلب توسط بسیاری از خانه دارها نادیده گرفته می شود. اگر توجه بیشتری به سقف خانه داشته باشید حتی به وسایل تزیینی دیگر برای دکوراسیون داخلی کمتر نیاز پیدا خواهید کرد. در این مطلب همانطور که از عنوان مشخص است می خواهیم به معرفی طرح های جدید و جذاب سقف کناف بپردازیم.

مدل کناف سقف پذیرایی جدید و زیبا

مدل کناف سقف از انواع ایده های کاربردی و زیبا برای تزیین سقف پذیرایی و اتاق خواب و آشپزخانه است و شما می توانید با انتخاب کناف با طرحی شیک و زیبا تزیین سقف منزل تان را به بهترین شکل ممکن انجام دهید توجه داشته باشید که علاوه بر اینکه از کناف برای طراحی سقف استفاده می شود می توانید از آن برای تزیین دیوارهای پذیرایی و دیوار قسمت های مختلف منزل استفاده کنید.

مدل های کناف سقف برای پذیرایی

طراحان داخلی ساختمان، سقف را مهم ترین عنصر تاثیرگذار در دکوراسیون داخلی منزل دانسته اند و از آنجایی که سالن پذیرایی مهم ترین قسمت منزل است بنابراین بهتر است سقف پذیرایی به زیبایی تزیین شود و طراحی بی نظیری داشته باشد تا علاوه بر جذابیت بیشتر طراحی داخلی سالن پذیرایی نیاز به وجود وسایل تزیینی در دکوراسیون پذیرایی کمتر شود.
در زمان های گذشته از گچبری سقف برای تزیین سقف پذیرایی استفاده می شد ولی امروزه از مدل های مختلف کناف سقف، سقف کاذب و … برای تزیین سقف پذیرایی استفاده می شود.

انواع طرح جذاب و مدرن کناف سقف ۲۰۱۸

در هر دکوراسیون، نقش سقف و تزیین مربوط به آن همواره مورد توجه قرار می گیرد و سقف ها نقش بارزی در چیدمان فضای داخلی منزل دارند. بسیاری از اتاق ها برای طراحی سقف تزیین چندانی ندارند و به طرح ساده ای ختم می شوند. در اکثر خانه های مدرن و کلاسیک به طراحی سقف توجه می شود. کناف سقف ۲۰۱۸ نیز یکی از تزیینات پیچیده و متفاوت برای دکوراسیون سقف محسوب می شود. در سبک مدرن از طرح های با خطوط صاف و گوشه دار مانند مستطیل و در سبک کلاسیک از اشکال منحنی مانند دایره استفاده می شود.

قبل از انتخاب و اجرای مدل کناف سقف نکاتی وجود دارد که دانستن آنها می تواند به نتیجه ای بهتر می انجامد. اولین چیز مشخص کردن فضایی است که می خواهید سقفش را تزیین کنید، طرح کناف برای هر اتاقی فرق می کند، مثلا طرحی که مناسب اتاق خواب است بدرد حمام، اتاق نشیمن و سایر اتاق های خانه نمی خورد. بیشتر مواقع اتاق هایی مانند نشیمن، پذیرایی، اتاق خواب و در موارد کمی هم آشپزخانه توسط کناف سقف تزیین می شوند همچنین طرح هایی که در این مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد اغلب پیچیده تر است.